Wiesław Radzimowski wraca!!!

Po sobotnim spotkaniu wiele wyjaśniło się w sprawie przyszłości naszego klubu.

Do trenowania naszego zespołu wraca Wiesław Radzimowski, który poprowadził nas w ubiegłym sezonie do 4 miejsca w lidze i pożegnał się z drużyną w nie najlepszej atmosferze związanej z podejściem zawodników do treningów i meczy.

Miejmy nadzieję, że podejście zawodników do osoby samego trenera jak i treningów i meczy będzie poważne a trener znając bardzo dobrze środowisko i zawodników odbuduje nasz zespół po katastrofalnej rundzie jesiennej.

Zarząd klubu powinien zostac w składzie w jakim funkcjonuje ale to wyjaśni się na zebraniu sprawozdawczo - wyborczym.

Co do przygotowań. Runda wiosenna rusza 12 kwietnia.

28 lutego weźmiemy udział w  II edycji turnieju KORSO AMATOR LEAGUE 2015, gdzie w ubiegłym roku zajęliśmy 2 miejsce.

Plan sparingów i treningów uzależniony jest od pogody i będzie podawany na stronie.