Wycofanie drużyn z ligowej walki.

Na stronie podokręgu pojawił się oficjalny komunikat informujący, że 3 drużyny z naszej grupy nie przystąpi do walki o ligowe punkty w rundzie wiosennej. Są to : Błękitni Komorów, Płomień Chmielów oraz LZS Wydrza.
Ponadto wyniki meczy rundy jesiennej drużyn z Komorowa i Chmielowa nie będą brane pod uwagę, ponieważ zespoły oddawały mecze walkowerem i nie rozegrały regulaminowych 50% spotkań.

Treść komunikatu ze strony podokręgu:

Klasa „B gr.1 / 2 / 3 seniorzy i juniorzy
1. Drużyna LZS Wydrza wycofała się z rozgrywek Klasy „B” ze względów organizacyjnych .
2. Drużyna LZS Płomień Chmielów wycofała się z rozgrywek Klasy „B” ze względów organizacyjnych .
3. Drużyna Błękitni Komorów została wycofana z rozgrywek Klasy „B” ze względów na brak jakiejkolwiek informacji dotyczących rozgrywek Jesień 2018 i przystąpienia do rozgrywek Wiosna 2018 .
• meczy rundy Wiosna 2017 r. będą weryfikowane jako v.o zgodnie z Regulaminem .
• mecze z poz.2 / 3 nie będą uwzględniane w tabeli / nie rozegrali 50 % meczy w rundzie Jesień 2017 .
• kara finansowa za wycofanie drużyny w trakcie rozgrywek zgodnie z regulaminem .